KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15728049
nr 1572 8049
John Thorgren
(1918-2000), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 83, "sommarkväll". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 26x31cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 18:21:02
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
John Thorgren
Läs mer om John Thorgren